Proje Tanıtımı

ProjeTanıt.Com Nedir ?

Projetanit.com kişilerin veya kurumların oluşturmuş olduğu proje veya uygulamaların tanıtımını ve geliştirilmesi için gerçek kişilerden geri bildirim almasını amaçlamış bir projedir.

Projetanit ile yönetim panelinizden projelerinizi oluşturabilir ve projelerinize ait gelişmeleri detay sayfanızda paylaşabilirsiniz.

Marka veya kişisel sayfanızdan size ait tüm projeleri tek bir link üzerinden herkes ile paylaşabilirsiniz.

Gizlilik

Projetanit.com sadece tanıtım amaçlı bilgilerinizi depolar ve bu bilgileri ziyaretçilere sunmaktan başka herhangi bir veri olarak işlemez ve hiç bir kurum ile paylaşmaz.

Dilediğiniz zaman projenizin veya uygulamanızın kaldırılmasını talep edebilir ve yayından kaldırabilirsiniz.

Sizin bilginiz dahilinde eklenmiş projeler sistem tarafından eklenmiş ve tanıtımı yapmak amaçlanmıştır.Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmez.

Projetanit.com kayıt olurken sadece sizi tanıtabileceğimiz bilgileri talep eder onun haricinde herhangi bir bilgi talep etmez ve işlemez.

Onay Mekanizması

Projetanit.com'da oluşturulan projeler hemen yayına açılmaz.Editörler tarafından incelenerek gerçekten fayda sağlayacak Uygulama ve projeler yayına alınır.

Yanlış eklenmiş olan alanlar editörler tarafından düzeltilir ve yayına alınır.Yapılan her değişiklikte Projetanit.com projeyi pasifleştirerek onaya göndermektedir.Bu sayede kaliteli projelerin kaliteli bir platformda barındırılmasını amaçlamaktadır.

Kurallar

Projetanit.com'da paylaşılan tüm proje ve uygulamalardan kullanıcılar sorumludur.Projetanit.com sadece projelerin internet ortamında paylaşılmasına olanak sağlamaktadır.

Kalite standartları gereği her projeyi projetanit.com'da malesef yayına almamakla beraber fayda ve işlevsellik sağlayan projeleri bünyemizde barındırıp kullanıcılara sunmaktayız.

Projetanit.com'da görmek istemediğiniz projeleri bize ileterek yayından kaldırılma talebinde bulunamabilirsiniz.