Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP)

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP)

Görev Yap Para Kazan ve Reklam Ver Kazancını Katla

0 people commented 3 ay önce

Images
About Project

Girişim Özeti

Çevrimiçi Organik Reklam Ağı Projesi (ÇORAP) internet üzerinden reklam verenlerin görev yaparak para kazanmak isteyen hedef kitleye reklamını sunmasını sağlayan yapay zekâ destekli mobil (Android ve IOS) ve web üzerinden yayın yapan bir reklam yayınlama, izleme, izletme ve takip platformudur.

Reklam verenlerle potansiyel müşterileri buluşturarak uçtan uca dijital pazarlama hizmeti sunarken, internetten görev yaparak para kazanmak isteyenlerin de gelir elde etmesini amaçlamaktadır.

Projede yapay zekânın alt alanlarından uzman sistemler, bulanık mantık, görüntü işleme, doğal dil işleme ve makine öğrenimi ekseninde AR-GE çalışmaları yürütmekte olup, yeni bir ürün ve hizmet geliştirilmiştir.

İş Modeli

Reklam Veren üyelerin ödediği ücretin %40'ını görev yapan üyelere aktaran ÇORAP uygulaması 20'den fazla sosyal medya sitesindeki 60'dan fazla görevi yapmaya hazır binlerce üyesiyle görev/reklam verenlere hizmet etmektedir.

Pazar ve Rekabet

Yurtiçi ve yurtdışında rakiplerimiz mevcut olup, uygulamamız 2 ayda ülkemizde 10000'den fazla üyeye ulaşmıştır. Bu durum dünyada da ölçeklenebilir bir şekilde büyüyebileceğimi ortaya koymaktadır. Dünyada Toloka ve Premise 10 milyon, Paidwork 5 milyon, Bounty ise 1 milyon üyeye sahiptir. Ülkemizde ise Havucum, Gbakiyem ve Blackstar 100 bin, PKU ise 10 bin üyeye sahiptir. Rakiplerimizin kullanıcı sayılarının fazla olması bizim için dezavantaj değil, avantajdır. Sosyal medya üzerinden bu tarz işleri yapmaya hazır yüzbinlerce kişi bulunmaktadır. Reklam verenler açısından ise farklı mecraların bulunması bir eksi değil artıdır. Son olarak hem yapay zeka süreçlerimiz hem de mevcut mobil uygulamamızın dahi daha iyi olması bizi avantajlı kılmaktadır.

Improvements

No improvements have been added yet.

Reviews
You must login to be able to evaluate
Project Owner
Project Owner Note

İletişim için bilgi@corapreklam.com üzerinden görüşebiliriz.

Share
Scoring
You must be logged in to evaluate