mList - Paylaşımlı Listeler

mList - Paylaşımlı Listeler

Hızlı Paylaşımlı Listeler Ekle

1 people commented 4 ay önce

About Project

Paylaşımlı Listeni Oluştur ve Listene dilediğin kişileri dahil et. Klasik to-do uygulamaların yanı sıra mList size en iyi deneyimi sağlamak için hazırlanmış bir uygulamadır.

mList ile dilediğiniz kişilerle oluşturacağınız listeleri beraber yönetin, Örneğin; Eşiniz sizin için liste hazırlasın sizde bu listeyi tamamlayın veya iş yerinizdeki yapılacak işleri çalışanlarla beraber yönetin. mList sade ve güçlü arayüzü sayesinde sizleri fazla detaya boğmaz direk amacınıza ulaşmanızı sağlar.

Üyeliğinizi cihazlar ile eşleştirmek için davet kodunu girin veya qrcodu tarayın. Oluşturacağınız listeye liste detayından eşleşmiş kullanıcılardan davet oluşturun ve birlikte çalışmaya başlayın. Karmaşık ekleme sayfalarını unutun , mList ile yazı,ses,fotoğraf ve link eklemek oldukça kolay. mList ile aklınıza gelen ve daha sonra unuttuğunuz tüm işlerinizi kontrol altına alın.

Marketten,pazardan alınacaklardan , günlük işinizde yapmanız gerek görevlere kadar kategorili bir şekilde işlerinizi yönetebilirsiniz. mList ile herşey kontrol altında ! Sizler için uygulamayı geliştirmekten vazgeçmiyoruz,görüş ve önerileriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Improvements
1.4.7 ( 3 ay önce )

- Listelerden Site oluşturma özelliği eklendi.
- Keşfetme bölümüne filtreler eklendi.

1.4.6 ( 3 ay önce )

- Ana Menü Liste ayrımı menüsü eklendi.

Reviews
Projetanit
Projetanit 4 ay önce Reply

Uygulamayı kullanıyordum ancak UI/UX açısından gelişmesi gerek diye düşünüyorum.

buldurmert
MERT 3 ay önce Reply

Uygulama kullanırlığı hakkında baya bi geliştirme yaptık tekrar kontrol edebilirsiniz :)

Reviews
You must login to be able to evaluate
Project Owner
buldurmert

MERT

Geliştirici

Share
Scoring
You must be logged in to evaluate
Links

Links To This Project You Can Access