Speak Pal - Ingilizce Konuşma

Speak Pal - Ingilizce Konuşma

Speak Pal - Ingilizce Konuşma

0 people commented 6 ay önce


This Project has been added by Projetanit.com
About Project

Eğer konuşamıyorsanız İngilizce öğrenmenin bir anlamı yok!

Speak Pal, bir dil partneri bulmanın ve aynı ilgi alanlarına ve aynı dil seviyesine sahip yabancılarla konuşmanın kolay olduğu bir İngilizce konuşma kulübü ve konuşma uygulamasıdır.

Bu İngilizce öğrenme uygulamasını ÜCRETSİZ ve REKLAMSIZ olarak kullanabilirsiniz!

Dünya çapında binlerce kullanıcı birbirleriyle konuşarak konuşma becerilerini geliştirdi bile. Kendiniz, işiniz veya sizi ve partnerinizi ilgilendiren herhangi bir şey hakkında konuşmayı öğretirsiniz. İngilizce konuşmaya başlayın ve bugün yeni arkadaşlar bulun!

'SPEAK PAL' SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİR

1. Konuşma İngilizcenizi geliştirin
Eğer dilde iyi olmak istiyorsanız, teori tek başına yeterli değildir. Seviyenizi yükseltmenin en iyi yolu diğer insanlarla konuşmaktır. Konuşma ve sohbet pratiği, teori bilginizi güçlendirecek ve aynı zamanda pasif olan kelime dağarcığınızı aktif hale getirecektir.

2. Güven kazanmak
İngilizce konuşma veya hata yapma korkunuza elveda deyin. Bu uygulama, öğrenme yolculuğunuzun en başında olsanız bile sizi destekleyecek dost canlısı insanlarla sizi buluşturacak. Düzensiz fiilleri unutmak veya doğru kelimeyi hatırlayamamak konusunda endişelenmenize gerek yok. Pratik ve konuşma eğitimi ile daha fazla güven ve hangi dil seviyesinde olursanız olun kendinizi ifade etme yeteneği gelir. Konuşulan İngilizcenizi geliştirin!

3. Diğer kültürler hakkında bilgi edinmek
Bir dili gerçek insanlarla pratik ettiğinizde, dil alışverişi tek önemli şey değildir. Diğer kültürleri tanıyacak ve dünyanın dört bir yanından insanların gelenekleri ve dünya görüşleri hakkında bilgi edineceksiniz. İngilizce konuşma kulübü ile ufkunuzu genişletin ve yeni ilginç insanlarla tanışın!

İngilizce çalışmalarınıza ayıracak fazla zamanınızın olmaması önemli değil. Günde sadece 15 dakika ile başlayın ve bu becerileriniz için harikalar yaratacaktır. Yaptığınız her konuşmadan sonra biraz daha iyi konuşacaksınız. Ve kelime dağarcığınız her zamankinden daha hızlı gelişecek!
Günlük İngilizce konuşma pratiği yapın, dil seviyenizi geliştirin ve ilginizi çekecek yeni arkadaşlar bulun!

Improvements

No improvements have been added yet.

Reviews
You must login to be able to evaluate
Project Owner
Share
Scoring
You must be logged in to evaluate